Domů / Poradna / 6. Použití ALU profilu pro LED pásky

6. Použití ALU profilu pro LED pásky

6. Použití ALU profilu pro LED pásky - LedLine.cz    Proč použít instalační profil pro LED pásky?

Instalační a chladicí ALU profil pro LED pásky je důležitou součástí pro správnou montáž LED osvětlení, konkrétně LED pásky.

 

Důvody pro použití ALU profilu pro svíticí LED pásky:

 

Správný odvod tepla /chlazení/

Při správném použití je životnost LED diodových pásků velice dlouhá. Hlavním parametrem pro dlouholeté bezproblémové používání bez razantního poklesu svítivosti je odvod tepla, chlazení.

Pro dokonalý odvod tepla je ideální LED diodové pásky instalovat do ALU profilů. Hliníkový ALU profil zajistí řádný odvod tepla a LED páska se Vám za to odvděčí dlouholetým provozem s nepatrným poklesem svítivosti.

 

Mechanická ochrana LED pásky

U všech námi nabízených ALU profilů je součástí “nacvakávací“ čelní plexi krytka v provedením mléčném nebo čirém. Tato krytka je vždy v ceně ALU profilu a není zapotřebí komplikovaně vybírat druh krytky a ALU profilu jako u některých jiných prodejců.

Použitím plexi krytky se stává světelná lišta kompaktní, je zamezeno mechanickému poškození LED pásku a zároveň je zajištěna ochrana proti vlhkosti. Ochrana proti vlhkosti a parám je důležitá zejména při použití k osvětlení kuchyňské linky. Pára vznikající při vaření nepronikne do vnitřku profilu a nepoškodí LED pásku.

 

Snadná instalace LED pásky

ALU profil je ideálním pomocníkem pro všechny druhy instalací. Instalované LED osvětlení bude s použitím ALU profilu vždy naprosto rovné s profesionálním výsledkem. Stovky námi provedených instalací s použitím ALU profilu Vám dá za pravdu.

 

Instalační ALU profily pro LED pásky včetně příslušenství.