Domů / PHILIPS HUE

Philips Hue Motion Sensor EU


Žádné hodnocení. Kód: 929001260761 Produktové číslo: 8718696743171
Pohybové čidlo do systému Hue. Dokonalé řešení pro chodbu, koupelnu a podobně. Snadno vyberete scénu která má být spuštěna.
Výrobce: PHILIPSPHILIPS
Záruka: 2 roky
Dostupnost: SKLADEM
1.099 Kč s DPH , plus doprava
(1.099 Kč s DPH/ks)
 
Philips Hue Motion Sensor EUPhilips Hue Motion Sensor EU - zapnutí světel Hue při detekci pohybu


Připojte prostřednictvím aplikace Philips Hue pohybový senzor Philips Hue k můstku Philips Hue a vaše světla Philips Hue se při vstupu do místnosti automaticky zapnou.

Dokonalé řešení pro vaši koupelnu, chodbu, sklep či garáž.

V aplikaci si můžete vybrat, jaká světelná scéna či nastavení má být při detekci pohybu spuštěna. Když není detekován žádný pohyb, světla se automaticky vypnou.

Automatické zapnutí jemného nočního světla
Je možné zvolit různá nastavení osvětlení pro den a noc. Během dne může senzor zapnout jasné bílé světlo, které vám pomůže lépe vidět. V noci může zapnout jemné noční světlo, když vy nebo vaše děti vstanete z postele. Jen tolik světla, abyste viděli kolem sebe, ale nevzbudili zbytek rodiny.
Zapíná světla jen v případě potřeby

Díky integrovanému světelnému senzoru se budou vaše světla zapínat, jen když je třeba. Citlivost na světlo lze snadno změnit v aplikaci Philips Hue, takže se senzory aktivují, jen když potřebujete trochu světla navíc.

Senzor pohybu také pomáhá šetřit energii tím, že automaticky vypíná světla na místech, která nejsou používána. Když není detekován žádný pohyb, světla nejdříve ztmavnou, načež se po stanoveném čase úplně vypnou.

Provedení bez kabelů nabízí možnost umístění kamkoli
Pohybový senzor je napájený baterií. Díky tomu je zcela bezdrátový a je snadné jej umístit kamkoli v domě. Nastavení je hotové během několika minut. Stačí jej položit na poličku či noční stolek nebo jej přiloženými šrouby připevnit na stěnu či na strop. Můžete jej dokonce magneticky připevnit ke kovovým povrchům. Úhel snímání je možné upravit otočením senzoru vhodným směrem.
Specifikace
Krytí IP: 42
Materiál: Plast
Povrchová úprava / barva: Bílá
Můstek Hue součástí balení: Ne
Adaptér napájení je součástí dodávky: Ne
S tímto zbožím kupují
Philips HueW 5.5W GU10 EU Philips HueW 5.5W GU10 EU Kód: 929001819501
NA DOTAZ
606 Kč s DPH
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.