Domů / PHILIPS HUE

Philips HUE TAP EUR


Žádné hodnocení. Kód: 929001115262 Produktové číslo: 8718696743133
Hue Tap ovladač má 4 programovatelná tlačítka pro jednotlivé světelné nálady. Hue Tap je poháněný kinetickou energií.
Výrobce: PHILIPSPHILIPS
Záruka: 2 roky
Dostupnost: SKLADEM
1.549 Kč s DPH , plus doprava
(1.549 Kč s DPH/ks)
 
Philips HUE TAP EURVypínač Philips Hue TAP


Hue Tap je variantou řízení Hue osvětlení. Veškeré Hue svítidla jsou primárně ovládána pomocí chytrých zařízení. Pokud však své zařízení právě nabíjíte, nemáte ho u sebe či jej používá jiný člen rodiny, přijde vám vhod Hue Tap.

Jde o přístroj, jehož pomocí můžete volit mezi různými přednastavenými režimy osvětlení. Vyberte si z až 4 oblíbených světelných režimů a pusťte se spolu se systémem Hue do relaxování, zvolte si režim, který vám pomůže se lépe soustředit a pracovat, nebo prostě všechna světla zhasněte.


Hue Tap není jen vypínač

S tímto ovladačem osvětlení Hue se nemusíte starat o žádné kabely, jež by vám mohly znepříjemňovat život. Ovladač je plně mobilní, díky svým kompaktním rozměrům ho můžete přenášet v dlani jedné ruky a co víc, nepotřebujete k němu ani baterie.

Ovladač je napájen kinetickou energií, již mu dodává mačkání jednoho ze čtyř tlačítek, jimiž ovládání disponuje. Pokud svůj Hue Tap nebudete zrovna potřebovat, můžete jej pomocí praktického držáku připevnit ke stěně, kde ho každý člen rodiny zase najde.
Specifikace
Materiál: Plast
Povrchová úprava / barva: Bílá
Spínací cyklus: 50000 x
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.